Aktualności

Organizatorzy X Nowohuckiego Biathlonu Rowerowego Stowarzyszenie Moja Nowa Huta ,FHU Elmar informują, że w dniu 9.09.2018 r. odbędzie się X edycja Nowohuckiego Biathlonu Rowerowego. Jest to impreza niepowtarzalna, która cieszy się coraz większym powodzeniem wśród rowerzystów.

Patronat honorowy nad X Nowohuckim Biathlonem Rowerowym / podobnie jak w poprzednich latach/  objął Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.

Organizatorzy  Nowohuckiego Biathlonu Rowerowego postanowili zmienić  trasę  ze względu na trwające prace drogowe na ul. Ptaszyckiego  - przebudowa"siódemki". W tym roku trasa IX Biathlonu Rowerowego usytuowana będzie wokół Łąk Nowohuckich. Oprócz jazdy na rowerze po wyznaczonej  trasie, zawodnicy sprawdzają swoje umiejętności strzeleckie. Po przejechaniu części wyznaczonej trasy meldują się na strzelnicy usytuowanej na stadionie Klubu Sportowego Albertus. Oddają 5 strzałów do tzw. biathlonek. Za każdy niecelny strzał zawodnikowi dolicza się do czasu w którym pokonał całą trasę 1 minutę karną. Zawody rozgrywane są w 6 kategoriach wiekowych  oddzielnie dla zawodniczek i zawodników.  
Dla najlepszych zawodników czekają  nagrody.

 

ZAPISY INTERNETOWE   REGULAMIN    FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Wpisowe 15zł          

UWAGA:
Limit miejsc - 200 zawodników. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

  
Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w zawodach!
Organizatorzy